904
edits
Line 714: | Line 714: | ||
|- | |- | ||
| style="{{roundy|60px}} border:2px solid #335295; background:#89b5f3; width:120px"| '''{{color2|335295|Motofumi Fujiwara}}''' | | style="{{roundy|60px}} border:2px solid #335295; background:#89b5f3; width:120px"| '''{{color2|335295|Motofumi Fujiwara}}''' | ||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| style="{{roundy|60px}} border:2px solid #335295; background:#89b5f3; width:120px"| '''{{color2|335295|Yusuke Ohmura}}''' | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="{{roundy|60px}} border:2px solid #335295; background:#89b5f3; width:120px"| '''{{color2|335295|Tomohiro Kitakaze}}''' | | style="{{roundy|60px}} border:2px solid #335295; background:#89b5f3; width:120px"| '''{{color2|335295|Tomohiro Kitakaze}}''' | ||
| style="{{roundy|50px}} border:2px solid #{{Fire color dark}}; background:#{{Fire color light}}; width:60px"| [[File:0935Charcadet.png|70x70px]] | |||
| style="{{roundy|50px}} border:2px solid #{{Psychic color dark}}; background:#{{Fire color light}}; width:60px"| [[File:0936Armarouge.png|70x70px]] | |||
| style="{{roundy|50px}} border:2px solid #{{Ghost color dark}}; background:#{{Fire color light}}; width:60px"| [[File:0937Ceruledge.png|70x70px]] | |||
|- | |- | ||
| | | |
edits