10,975
edits
(→Acquisition: Teal Mask locations; adjustments) |
(→Acquisition: Indigo Disk) |
||
Line 138: | Line 138: | ||
| [[Kitakami Road]], [[Kitakami Wilds]], [[Paradise Barrens]], [[Timeless Woods]] | | [[Kitakami Road]], [[Kitakami Wilds]], [[Paradise Barrens]], [[Timeless Woods]] | ||
| {{DL|Mossui Town|Peachy's}}<br>Sparkling overworld item ([[Infernal Pass]], [[Oni Mountain]], [[Paradise Barrens]]) | | {{DL|Mossui Town|Peachy's}}<br>Sparkling overworld item ([[Infernal Pass]], [[Oni Mountain]], [[Paradise Barrens]]) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|ID}} | |||
| | |||
| [[Vending Machine]]s ([[Terarium]]) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits