13,351
edits
(→Acquisition: Additional locations; adjustments) |
(→Acquisition: Indigo Disk) |
||
Line 139: | Line 139: | ||
| | | | ||
| {{DL|Mossui Town|Peachy's}} (after earning 3 [[Badge|Gym Badge]]s) | | {{DL|Mossui Town|Peachy's}} (after earning 3 [[Badge|Gym Badge]]s) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|ID}} | |||
| | |||
| [[Vending Machine]]s ([[Terarium]]) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |