10,987
edits
(→Intro) |
(→Acquisition: Indigo Disk) |
||
Line 130: | Line 130: | ||
| [[Fellhorn Gorge]], [[Oni Mountain]] | | [[Fellhorn Gorge]], [[Oni Mountain]] | ||
| {{DL|Mossui Town|Peachy's}} (after earning 4 [[Badge|Gym Badge]]s) | | {{DL|Mossui Town|Peachy's}} (after earning 4 [[Badge|Gym Badge]]s) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|ID}} | |||
| [[Canyon Biome]], [[Torchlit Labyrinth]] | |||
| [[Vending Machine]]s ([[Terarium]]) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits