11,018
edits
(→Effect) |
(→Acquisition: Indigo Disk) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
| [[Mossfell Confluence]] | | [[Mossfell Confluence]] | ||
| [[Ogre Oustin']] | | [[Ogre Oustin']] | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|ID}} | |||
| [[Canyon Biome]], [[Coastal Biome]], [[Polar Biome]], [[Savanna Biome]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits