13,075
edits
(adding HZ029) |
(→List: adding HZ030) |
||
Line 185: | Line 185: | ||
| [[Roy]] and {{TP|Roy|Fuecoco}} | | [[Roy]] and {{TP|Roy|Fuecoco}} | ||
| [[HZ029]] | | [[HZ029]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:HZ eyecatch 16.png|266px]] | |||
| Brave Olivine's {{p|Noctowl}}, {{p|Pawmi}}, {{p|Shuckle}}, {{p|Muk}}, {{p|Snorunt}}, {{p|Nosepass}}, {{p|Slugma}}, {{p|Carkol}} | |||
| [[File:HZ eyecatch 16 V2.png|266px]] | |||
| Brave Olivine's {{p|Noctowl}}, {{p|Pawmi}}, {{p|Shuckle}}, {{p|Polteageist}}, {{p|Sinistea}}, {{p|Muk}}, {{p|Snorunt}}, {{p|Nosepass}}, {{p|Slugma}}, {{p|Carkol}} | |||
| [[HZ030]] | |||
|} | |} | ||