1,476
edits
(→Intro) |
QuickJolteon (talk | contribs) |
||
Line 239: | Line 239: | ||
| style="text-align:left" | A old castle located near [[Hammerlocke]]. | | style="text-align:left" | A old castle located near [[Hammerlocke]]. | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[File:Khana Poké Ball Factory.png|100px]] | |||
| [[Khana's Poké Ball Factory]] | |||
| style="text-align:left" | A Poké Ball factory located in Galar. | |||
|- style="background:#FFF" | |||
|} | |} | ||
edits