1,629
edits
QuickJolteon (talk | contribs) mNo edit summary |
QuickJolteon (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 295: | Line 295: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#{{blue color light}}" | '''Medical treatment''' | | style="background:#{{blue color light}}" | '''Medical treatment''' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=3 | [[HZ027]] | |||
| rowspan=3 | "Where do {{p|Lampent}} often roam?" | |||
| style="background:#{{red color light}}" | '''Hospital''' | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar question HZ028.png|217px]]--> | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar answer HZ028.png|217px]]--> | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar extra scene HZ028.png|217px]]--> | |||
|- | |||
| style="background:#{{green color light}}" | School | |||
|- | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | Library | |||
|} | |} | ||
<!-- | <!-- |
edits