13,378
edits
No edit summary |
|||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev8|SwSh}} | | {{gameabbrev8|SwSh}} | ||
| {{rt|6|Galar}}{{sup/8|Sh}} | | {{rt|6|Galar}}{{sup/8|Sh}} | ||
| [[Bridge Field]] ({{DL|Bridge Field|Digging Duo}})<br>[[Dusty Bowl]]{{sup/8|Sh}} (hidden [[recurring item]]) | |||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}{{gameabbrev8|CT}} | |||
| | |||
| [[Max Raid Battle]]s ([[Snowslide Slope]]) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |