42,668
edits
m (→Availability) |
(Teal Mask update) |
||
Line 323: | Line 323: | ||
| {{p|Calyrex}} | | {{p|Calyrex}} | ||
| colspan=6 style="background:#999" | || {{no}} || {{no}} | | colspan=6 style="background:#999" | || {{no}} || {{no}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP/HOME|0901B s|Ursaluna}} | |||
| <small>[[List of Pokémon with form differences#Ursaluna|Bloodmoon]]</small><br>{{p|Ursaluna}} | |||
| colspan=7 style="background:#999" | || {{no}} | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MSP/HOME|0905 s|Enamorus}}{{MSP/HOME|0905T s|Enamorus}} | | {{MSP/HOME|0905 s|Enamorus}}{{MSP/HOME|0905T s|Enamorus}} | ||
Line 370: | Line 374: | ||
| {{MSP/HOME|1010 s|Iron Leaves}} | | {{MSP/HOME|1010 s|Iron Leaves}} | ||
| {{p|Iron Leaves}} | | {{p|Iron Leaves}} | ||
| colspan=7 style="background:#999" | || {{no}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP/HOME|1014 s|Okidogi}} | |||
| {{p|Okidogi}} | |||
| colspan=7 style="background:#999" | || {{no}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP/HOME|1015 s|Munkidori}} | |||
| {{p|Munkidori}} | |||
| colspan=7 style="background:#999" | || {{no}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP/HOME|1016 s|Fezandipiti}} | |||
| {{p|Fezandipiti}} | |||
| colspan=7 style="background:#999" | || {{no}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP/HOME|1017 s|Ogerpon}}<br>{{MSP/HOME|1017W s|Ogerpon}}{{MSP/HOME|1017H s|Ogerpon}}{{MSP/HOME|1017C s|Ogerpon}} | |||
| {{p|Ogerpon}} | |||
| colspan=7 style="background:#999" | || {{no}} | | colspan=7 style="background:#999" | || {{no}} | ||
|} | |} |