19,835
edits
(→SV Series releases: SVE Starter sets) |
|||
Line 186: | Line 186: | ||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | | style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| rowspan= | | rowspan=6|'''Minor Release''' | ||
| {{TCG|ex Starter Sets|ex Starter Set Sprigatito & Lucario ex}}<br>{{TCG|ex Starter Sets|ex Starter Set Fuecoco & Ampharos ex}}<br>{{TCG|ex Starter Sets|ex Starter Set Quaxly & Mimikyu ex}} | | {{TCG|ex Starter Sets|ex Starter Set Sprigatito & Lucario ex}}<br>{{TCG|ex Starter Sets|ex Starter Set Fuecoco & Ampharos ex}}<br>{{TCG|ex Starter Sets|ex Starter Set Quaxly & Mimikyu ex}} | ||
| [[File:ExStarterSetGrassSetSymbol.png|40px]]<br>[[File:ExStarterSetFireSetSymbol.png|40px]]<br>[[File:ExStarterSetWaterSetSymbol.png|40px]] | | [[File:ExStarterSetGrassSetSymbol.png|40px]]<br>[[File:ExStarterSetFireSetSymbol.png|40px]]<br>[[File:ExStarterSetWaterSetSymbol.png|40px]] | ||
Line 222: | Line 222: | ||
| style="background:#C6EFCE; color:#006100"|✔ | | style="background:#C6EFCE; color:#006100"|✔ | ||
| style="background:#C6EFCE; color:#006100"|✔ | | style="background:#C6EFCE; color:#006100"|✔ | ||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | |||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | |||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | |||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{TCG|Terastal Starter Sets|Terastal Starter Set Mewtwo ex}}<br>{{TCG|Terastal Starter Sets|Terastal Starter Set Skeledirge ex}} | |||
| <!--[[File:SetSymbolSVEM.png|40px]]<br>[[File:SetSymbolSVEL.png|40px]]--> | |||
| '''<span style="font-size:50%;">SV</span>EM<br><span style="font-size:50%;">SV</span>EL''' | |||
| style="background:#C6EFCE; color:#006100"|✔ | |||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | |||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | | style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | ||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | | style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ |