53
edits
Line 54: | Line 54: | ||
| Italian | | Italian | ||
| Signora Ondina | | Signora Ondina | ||
| From ''onda'', wave | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Sra. Ondina | |||
| From ''onda'', wave | | From ''onda'', wave | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits