413
edits
Teganrose1 (talk | contribs) (→Items) |
Teganrose1 (talk | contribs) |
||
Line 773: | Line 773: | ||
| 2.89% || 2.97% || 3.74% || 3.91% || 3.87% || 3.82% || 3.97% || 3.84% || — | | 2.89% || 2.97% || 3.74% || 3.91% || 3.87% || 3.82% || 3.97% || 3.84% || — | ||
|} | |} | ||
===Generation VIII=== | |||
{{incomplete|section|needs percentages}} | |||
'''Note''': The % are rough estimates. | |||
{| class="roundy sortable" style="text-align: center; background: #{{MD red color}}; border: 3px solid #{{MD red color dark}}" | |||
|- | |||
! class="unsortable" style="background: #{{MD red color light}}; {{roundytl|5px}}" | Image | |||
! style="background-color: #{{MD red color light}}" | {{color2|000|Dungeon tile|Trap}} | |||
! style="background-color: #{{MD red color light}}; {{roundytr|5px}}" data-sort-type="number" | Floor 1-27 | |||
|- | |||
|- style="background: #FFF" | |||
|[[File:Big_Blast_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |||
| '''Big Blast Trap''' | |||
| ? % | |||
|- style="background: #FFF" | |||
|[[File:Blast_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |||
| '''Blast Trap''' | |||
| ? % | |||
|- style="background: #FFF" | |||
|[[File:Gust_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |||
| '''Gust Trap''' | |||
| ? % | |||
|- style="background: #FFF" | |||
|[[File:Hunger_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |||
| '''Hunger Trap''' | |||
| ? % | |||
|- style="background: #FFF" | |||
|[[File:PP_Leech_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |||
| '''PP Leech Trap''' | |||
| ? % | |||
|- style="background: #FFF" | |||
|[[File:Random_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |||
| '''Random Trap''' | |||
| ? % | |||
|- style="background: #FFF" | |||
|[[File:Slumber_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |||
| '''Slumber Trap''' | |||
| ? % | |||
|- style="background: #FFF" | |||
|[[File:Sticky_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |||
|'''Sticky Trap''' | |||
| ? % | |||
|} | |||
==Other encounters== | ==Other encounters== | ||
===Generation III=== | ===Generation III=== |
edits