1,198
edits
Ricbolog1310 (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 173: | Line 173: | ||
| Telepathy | | Telepathy | ||
| ''[[M14|White—Victini and Zekrom]]''<br>''[[M14|Black—Victini and Reshiram]]'' | | ''[[M14|White—Victini and Zekrom]]''<br>''[[M14|Black—Victini and Reshiram]]'' | ||
|- | |||
| {{MSP/HOME|0570|Zorua}} | |||
| {{p|Zorua}} | |||
| Spoke by {{a|Illusion|changing its form}} into [[Georgia]] | |||
| ''[[BW041|The Club Battle Hearts of Fury: Emolga Versus Sawk!]]'' | |||
|- | |- | ||
| {{MSP/HOME|0638|Cobalion}}{{MSP/HOME|0639|Terrakion}}{{MSP/HOME|0640|Virizion}}{{MSP/HOME|0646|Kyurem}}{{MSP/HOME|0647|Keldeo}} | | {{MSP/HOME|0638|Cobalion}}{{MSP/HOME|0639|Terrakion}}{{MSP/HOME|0640|Virizion}}{{MSP/HOME|0646|Kyurem}}{{MSP/HOME|0647|Keldeo}} | ||
Line 188: | Line 193: | ||
| Spoke by {{a|Illusion|changing its form}} into a [[Nurse Joy]] | | Spoke by {{a|Illusion|changing its form}} into a [[Nurse Joy]] | ||
| ''[[BW127|The Island of Illusions!]]'' | | ''[[BW127|The Island of Illusions!]]'' | ||
|- | |- | ||
| {{MSP/HOME|0719|Diancie}}{{MSP/HOME|0703|Carbink}}{{MSP/HOME|0716|Xerneas}} | | {{MSP/HOME|0719|Diancie}}{{MSP/HOME|0703|Carbink}}{{MSP/HOME|0716|Xerneas}} |
edits