413
edits
Teganrose1 (talk | contribs) |
Teganrose1 (talk | contribs) |
||
Line 264: | Line 264: | ||
|[[File:Apple_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |[[File:Apple_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | ||
| '''Apple Trap''' | | '''Apple Trap''' | ||
| ? % | | ? % | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
Line 292: | Line 288: | ||
|[[File:Spin_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |[[File:Spin_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | ||
| '''Spin Trap''' | | '''Spin Trap''' | ||
| ? % | |||
|- style="background: #FFF" | |||
|[[File:Sticky_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |||
| '''Sticky Trap''' | |||
| ? % | | ? % | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" |
edits