19,810
edits
Lwilsher02 (talk | contribs) (→List) |
(→List) |
||
Line 376: | Line 376: | ||
| align="center" | {{e|Colorless}} | | align="center" | {{e|Colorless}} | ||
| {{TCG|Silver Tempest}} | | {{TCG|Silver Tempest}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{TCG ID|Triplet Beat<!--Paldea Evolved-->|Jet Energy|72}} | |||
| align="center" | {{e|Colorless}} | |||
| {{TCG|Triplet Beat<!--Paldea Evolved-->}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{TCG ID|Triplet Beat<!--Paldea Evolved-->|Luminous Energy|73}} | |||
| align="center" | {{e|Colorless}} or {{e|Rainbow}} | |||
| {{TCG|Triplet Beat<!--Paldea Evolved-->}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{TCG ID|Snow Hazard<!--Paldea Evolved-->|Reversal Energy|71}} | |||
| align="center" | {{e|Colorless}} or {{e|Rainbow}}{{e|Rainbow}}{{e|Rainbow}} | |||
| {{TCG|Snow Hazard<!--Paldea Evolved-->}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{TCG ID|Clay Burst<!--Paldea Evolved-->|Therapy Energy|71}} | |||
| align="center" | {{e|Colorless}} | |||
| {{TCG|Clay Burst<!--Paldea Evolved-->}} | |||
|- | |- | ||
! colspan="3" style="{{roundybottom|7px}}; background:#EEE" |   | ! colspan="3" style="{{roundybottom|7px}}; background:#EEE" |   |