38,247
edits
(You do realize the anime operates on a floating timeline, right?) |
m (→Pokémon) |
||
Line 231: | Line 231: | ||
{| width="100%" | {| width="100%" | ||
|- | |- | ||
| {{ActivePoké|James|Morpeko|James Morpeko Full Belly Mode.png|Electric|Dark}} | |{{ActivePoké|James|Mime Jr.|James Mime Jr.png|psychic}} | ||
|{{ActivePoké|James|Carnivine|James Carnivine.png|grass}} | |||
|{{ActivePoké|James|Yamask|James Yamask.png|ghost}} ♂ | |||
|- | |||
|{{ActivePoké|James|Amoonguss|James Amoonguss.png|grass|poison}} | |||
|{{ActivePoké|James|Inkay|James Inkay.png|dark|psychic}} ♂ | |||
|{{ActivePoké|James|Morpeko|James Morpeko Full Belly Mode.png|Electric|Dark}} | |||
|} | |} | ||
Line 243: | Line 247: | ||
| {{ActivePoké|||nick=Rotom Phone|Team Rocket Rotom Phone.png|electric|ghost|link=Rotom Phone}} | | {{ActivePoké|||nick=Rotom Phone|Team Rocket Rotom Phone.png|electric|ghost|link=Rotom Phone}} | ||
| {{ActivePoké||Pelipper|Team Rocket Pelipper.png|water|flying|link=Pelipper (Team Rocket)}} | | {{ActivePoké||Pelipper|Team Rocket Pelipper.png|water|flying|link=Pelipper (Team Rocket)}} | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Line 297: | Line 291: | ||
| {{InactivePoké|James|Victreebel|James Victreebel.png|grass|poison|fir=Weepinbell}} | | {{InactivePoké|James|Victreebel|James Victreebel.png|grass|poison|fir=Weepinbell}} | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | |
edits