38,329
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
! rowspan="2" style="text-align:right" | Recurring: | ! rowspan="2" style="text-align:right" | Recurring: | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|0058||Officer Jenny|Growlithe|fire}} | | width="15%" | {{PartyPoké|0058||Officer Jenny|Growlithe|fire}} | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|0007||Officer Jenny|Squirtle|water|nick=Squirtle Squad|link=Squirtle Squad}} | |||
| width="15%" | {{PartyPoké|0059||Officer Jenny|Arcanine|fire|link=section}} | | width="15%" | {{PartyPoké|0059||Officer Jenny|Arcanine|fire|link=section}} | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|0434||Officer Jenny|Stunky|poison|dark|link=section}} | | width="15%" | {{PartyPoké|0434||Officer Jenny|Stunky|poison|dark|link=section}} | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|0581||Officer Jenny|Swanna|water|flying|link=section}} | | width="15%" | {{PartyPoké|0581||Officer Jenny|Swanna|water|flying|link=section}} | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|0507||Officer Jenny|Herdier|normal|link=section}} | | width="15%" | {{PartyPoké|0507||Officer Jenny|Herdier|normal|link=section}} | ||
|- | |||
| width="15%" | {{PartyPoké|0310||Officer Jenny|Manectric|electric}} | | width="15%" | {{PartyPoké|0310||Officer Jenny|Manectric|electric}} | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|0735||Officer Jenny|Gumshoos|normal}} | | width="15%" | {{PartyPoké|0735||Officer Jenny|Gumshoos|normal}} | ||
|- class="expandable" | |- class="expandable" | ||
Line 37: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|0741||Officer Jenny|Oricorio|fire|flying|link=no}} | | width="15%" | {{PartyPoké|0741||Officer Jenny|Oricorio|fire|flying|link=no}} | ||
|- | |- | ||
! rowspan="2" style="text-align:right" | Temporary: | ! rowspan="2" style="text-align:right" | Temporary: |
edits