2,973
edits
(→Trivia) |
|||
Line 935: | Line 935: | ||
| colspan=3 | Trainer emote<br>Let's do this! | | colspan=3 | Trainer emote<br>Let's do this! | ||
| colspan=3 | Trainer emote<br>Thanks! | | colspan=3 | Trainer emote<br>Thanks! | ||
|- | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{dragon color dark}}; background:#{{dragon color light}}" | [[File:Masters Medal 1-Star Chefs Heartful Delivery.png|120px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{dragon color dark}}; background:#{{dragon color light}}" | [[File:Masters Medal 2-Star Chefs Heartful Delivery.png|120px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{dragon color dark}}; background:#{{dragon color light}}" | [[File:Masters Medal 3-Star Chefs Heartful Delivery.png|120px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{dragon color dark}}; background:#{{dragon color light}}" | [[File:Masters Medal Apple Pie of My Eye.png|120px]] | |||
|- | |||
| colspan=3 | Medal<br>1★ Chef's Heartful Delivery | |||
| colspan=3 | Medal<br>2★ Chef's Heartful Delivery | |||
| colspan=3 | Medal<br>3★ Chef's Heartful Delivery | |||
| colspan=3 | Medal<br>Apple Pie of My Eye | |||
|} | |} | ||
edits