779
edits
No edit summary |
(→Acquisition: adding SV locations) |
||
Line 158: | Line 158: | ||
| [[Ramanas Park]] (Tectonic Room) | | [[Ramanas Park]] (Tectonic Room) | ||
| {{rt|208|Sinnoh}} ([[Berry Master]]'s house) | | {{rt|208|Sinnoh}} ([[Berry Master]]'s house) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}} | |||
| | |||
| [[Alfornada]] (ESP Training reward)<br>[[Area Zero]] (sparkling overworld items) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits