15,139
edits
m (→External links) |
|||
Line 136: | Line 136: | ||
| | | | ||
| [[Pickup]]<br>[[Joyful Game Corner]] ([[Dodrio Berry Picking]] Mini-Game) | | [[Pickup]]<br>[[Joyful Game Corner]] ([[Dodrio Berry Picking]] Mini-Game) | ||
|- | |||
| {{gameabbrevss|Colo}} | |||
| | |||
| ''[[Trade]]'' | |||
|- | |||
| {{gameabbrevss|XD}} | |||
| | |||
| ''[[Trade]]'' | |||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev4|DPPt}} | | {{gameabbrev4|DPPt}} | ||
| | | | ||
| [[Amity Square]] (from partner Pokémon), [[Amity Square]] (given by a man){{sup/4|Pt}} | | [[Amity Square]] (from partner Pokémon), [[Amity Square]] (given by a man){{sup/4|Pt}}<br>[[Union Room#Spin Trading|Spin Trade]] (5 players){{sup/4|Pt}} | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev4|HGSS}} | | {{gameabbrev4|HGSS}} | ||
| | | | ||
| | | [[Union Room#Spin Trading|Spin Trade]] (5 players) | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrevss|PW}} | | {{gameabbrevss|PW}} |