14,935
edits
m (→External links) |
|||
Line 113: | Line 113: | ||
| | | | ||
| [[Joyful Game Corner]] ([[Dodrio Berry Picking]] Mini-Game) | | [[Joyful Game Corner]] ([[Dodrio Berry Picking]] Mini-Game) | ||
|- | |||
| {{gameabbrevss|Colo}} | |||
| | |||
| ''[[Trade]]'' | |||
|- | |||
| {{gameabbrevss|XD}} | |||
| | |||
| ''[[Trade]]'' | |||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev4|DPPt}} | | {{gameabbrev4|DPPt}} | ||
Line 128: | Line 136: | ||
| {{gameabbrev5|BW}} | | {{gameabbrev5|BW}} | ||
| | | | ||
| | | [[Union Room#Spin Trading|Spin Trade]] (5 players) | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev5|B2W2}} | | {{gameabbrev5|B2W2}} | ||
| | | | ||
| {{rt|5|Unova}}, [[Black Tower]]/[[White Treehollow]]<br>[[Join Avenue]] ({{DL|Join Avenue|Flower Shop}}) | | {{rt|5|Unova}}, [[Black Tower]]/[[White Treehollow]]<br>[[Join Avenue]] ({{DL|Join Avenue|Flower Shop}})<br>[[Union Room#Spin Trading|Spin Trade]] (5 players) | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrevss|DW}} | | {{gameabbrevss|DW}} |