14,927
edits
m (→External links) |
|||
Line 126: | Line 126: | ||
| {{rt|7|Kanto}} | | {{rt|7|Kanto}} | ||
| [[Berry Forest]]<br>[[Joyful Game Corner]] ([[Dodrio Berry Picking]] Mini-Game) | | [[Berry Forest]]<br>[[Joyful Game Corner]] ([[Dodrio Berry Picking]] Mini-Game) | ||
|- | |||
| {{gameabbrevss|Colo}} | |||
| | |||
| ''[[Trade]]'' | |||
|- | |||
| {{gameabbrevss|XD}} | |||
| | |||
| ''[[Trade]]'' | |||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev4|DPPt}} | | {{gameabbrev4|DPPt}} | ||
| [[Fuego Ironworks]], {{rt|224|Sinnoh}} | | [[Fuego Ironworks]], {{rt|224|Sinnoh}} | ||
| {{rt|208|Sinnoh}} ([[Berry Master]]'s house), [[Pal Park]] | | {{rt|208|Sinnoh}} ([[Berry Master]]'s house), [[Pal Park]]<br>[[Union Room#Spin Trading|Spin Trade]] (2-3 players)<sup>{{gameabbrev4|Pt}}</sup> | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev4|HGSS}} | | {{gameabbrev4|HGSS}} | ||
| | | | ||
| [[Fuchsia City]] | | [[Fuchsia City]]<br>[[Union Room#Spin Trading|Spin Trade]] (2-3 players) | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrevss|PW}} | | {{gameabbrevss|PW}} | ||
Line 141: | Line 149: | ||
| {{gameabbrev5|BW}} | | {{gameabbrev5|BW}} | ||
| | | | ||
| | | [[Union Room#Spin Trading|Spin Trade]] (2-3 players) | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev5|B2W2}} | | {{gameabbrev5|B2W2}} | ||
| | | | ||
| | | [[Union Room#Spin Trading|Spin Trade]] (2-3 players) | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrevss|DW}} | | {{gameabbrevss|DW}} |