22,962
edits
Line 537: | Line 537: | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[Narrator]] | | [[Narrator]] | ||
| Ary Wibowo ([[XY001]]-[[XY093]])<br>Fitra Hartono ([[XY094]]-) | | Ary Wibowo ([[XY001]]-[[XY093]], [[XYS01]]-[[XYS02]])<br>Unknown ([[XYS03]]-[[XYS04]])<br>Fitra Hartono ([[XY094]]-) | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[Nurse Joy]]/Joi | | [[Nurse Joy]]/Joi | ||
Line 660: | Line 660: | ||
| Tri Budi Prakoso | | Tri Budi Prakoso | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| {{an|Gladion}} | | {{an|Gladion}}/Glazio | ||
| Hary Suseno | | Hary Suseno | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
Line 705: | Line 705: | ||
| {{an|Giovanni}}/Sakaki | | {{an|Giovanni}}/Sakaki | ||
| Jumali Prawirorejo | | Jumali Prawirorejo | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| {{OBP|Mewtwo|M01}} | |||
| Rahmad Ilmanto | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[Matori]] | | [[Matori]] | ||
Line 718: | Line 721: | ||
| Hary Suseno | | Hary Suseno | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[Rotom Phone]] | | Ash's [[Rotom Phone]] | ||
| Turie Sandos | |||
|- style="background: #FFF" | |||
| Goh's [[Rotom Phone]] | |||
| Lis Kurniasih | | Lis Kurniasih | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
Line 757: | Line 763: | ||
| Merry Siti Mariam | | Merry Siti Mariam | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| {{an|Gladion}} | | {{an|Gladion}}/Glazio | ||
| | | | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
Line 763: | Line 769: | ||
| | | | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[Horace]] | | [[Horace]]/Toki | ||
| Siti Balqis | | Siti Balqis | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
Line 769: | Line 775: | ||
| | | | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[Bea]] | | [[Bea]]/Saito | ||
| Jessy Milianty | | Jessy Milianty | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
Line 786: | Line 792: | ||
| {{an|Leon}}/Dande | | {{an|Leon}}/Dande | ||
| Ferry Kurniawan Chaniago | | Ferry Kurniawan Chaniago | ||
|} | |} | ||
| | | | ||
Line 817: | Line 820: | ||
| {{MTR}}/Nyasu | | {{MTR}}/Nyasu | ||
| Hary Suseno | | Hary Suseno | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[Narrator]] | |||
| Turie Sandos | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[Nurse Joy]]/Joi | | [[Nurse Joy]]/Joi | ||
Line 824: | Line 830: | ||
| | | | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[ | | [[Doctor Zed]] | ||
| Richard Miracle Rehabeam Toelle | | Richard Miracle Rehabeam Toelle | ||
|} | |} |
edits