119,907
edits
m (→Trivia) |
|||
Line 906: | Line 906: | ||
|- | |- | ||
| Medal<br>1★ The Dragon That Rules the Sky | | Medal<br>1★ The Dragon That Rules the Sky | ||
|- | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{dragon color dark}}; background:#{{dragon color light}}" | [[File:Masters Medal 1-Star Team Aqua's Stormy Seas.png|120px]] | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{dragon color dark}}; background:#{{dragon color light}}" | [[File:Masters Medal 2-Star Team Aqua's Stormy Seas.png|120px]] | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{dragon color dark}}; background:#{{dragon color light}}" | [[File:Masters Medal 3-Star Team Aqua's Stormy Seas.png|120px]] | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{dragon color dark}}; background:#{{dragon color light}}" | [[File:Masters Medal Deep Diver.png|120px]] | |||
|- | |||
| Medal<br>1★ Team Aqua's Stormy Seas | |||
| Medal<br>2★ Team Aqua's Stormy Seas | |||
| Medal<br>3★ Team Aqua's Stormy Seas | |||
| Medal<br>Deep Diver | |||
|} | |} | ||
edits