6,015
edits
No edit summary |
(→Names) |
||
Line 107: | Line 107: | ||
| Dada | | Dada | ||
| From ''Daddy'' | | From ''Daddy'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Italian | |||
| Papà | |||
| From ''Papà'', Italian for dad | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Polish | | Polish |
edits