14,908
edits
Line 118: | Line 118: | ||
| | | | ||
| All [[Poké Mart]]s (after obtaining 7 [[Badge]]s)<br>{{a|Pickup}} | | All [[Poké Mart]]s (after obtaining 7 [[Badge]]s)<br>{{a|Pickup}} | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|BDSP}} | |||
| [[Route]]s {{rtn|214|Sinnoh}} and {{rtn|217|Sinnoh}}, [[Floaroma Meadow]], [[Mt. Coronet]], [[Fuego Ironworks]], [[Iron Island]] | |||
| All [[Poké Mart]]s (after obtaining 7 [[Badge]]s), [[Celestic Town]] shop (after obtaining 7 [[Badge]]s), [[Veilstone Department Store]], [[Ramanas Park]] shop | |||
|} | |} | ||
|} | |} |