13
edits
mNo edit summary |
Charlignon (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 83: | Line 83: | ||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | | Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | ||
| 菊伊 ''Gūkyī'' | | 菊伊 ''Gūkyī'' | ||
|- | |||
| Russian | |||
| Лиан ''Lian'' | |||
| Transcription of his English name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits