4,770
edits
(Creating) |
|||
Line 17: | Line 17: | ||
! Right | ! Right | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Music Coin Challenge! | | Music Coin Challenge!{{tt|*|January 28, 2022}} | ||
| Normal | | Normal | ||
| [[File:VSCollector Masters.png|80px]]<br>{{tc|Collector}} Adrian | | [[File:VSCollector Masters.png|80px]]<br>{{tc|Collector}} Adrian | ||
Line 23: | Line 23: | ||
| [[File:Masters441.png|80px]]<br>{{p|Chatot}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:ElectricIC Masters.png|15px]]</span> | | [[File:Masters441.png|80px]]<br>{{p|Chatot}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:ElectricIC Masters.png|15px]]</span> | ||
| [[File:Masters441.png|80px]]<br>{{p|Chatot}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:ElectricIC Masters.png|15px]]</span> | | [[File:Masters441.png|80px]]<br>{{p|Chatot}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:ElectricIC Masters.png|15px]]</span> | ||
| Gems ×100 | |||
| Music Coin ×300 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Music Coin Challenge!{{tt|*|January 29, 2022}} | |||
| Normal | |||
| [[File:VSBeauty Masters.png|80px]]<br>{{tc|Beauty}} Dolores | |||
| [[File:Masters334.png|80px]]<br>{{p|Altaria}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:RockIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters730.png|80px]]<br>{{p|Primarina}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:ElectricIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters334.png|80px]]<br>{{p|Lapras}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:RockIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| Gems ×100 | | Gems ×100 | ||
| Music Coin ×300 | | Music Coin ×300 |
edits