22,150
edits
Blazingfist (talk | contribs) No edit summary |
Blazingfist (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 697: | Line 697: | ||
| {{p|Gengar}} <small>(Mega)</small> | | {{p|Gengar}} <small>(Mega)</small> | ||
| <span style="display:none">SF17</span>[[XYS01|*]][[M19|*]] | | <span style="display:none">SF17</span>[[XYS01|*]][[M19|*]] | ||
|- | |||
| 094 | |||
| {{MSP|094|Gengar}} | |||
| {{p|Gengar}} <small>(Dynamax)</small> | |||
| <span style="display:none">S7</span>[[JN092]] | |||
|- | |||
| 094 | |||
| {{MSP|094Gi|Gengar}} | |||
| {{p|Gengar}} <small>(Gigantamax)</small> | |||
| <span style="display:none">S7</span>[[JN092]] | |||
|- | |- | ||
| 095 | | 095 |