343
edits
Line 99: | Line 99: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
|[[Professor Oak]] | |[[Professor Oak]] | ||
|Ákos Kőszegi ([[S01]]-[[S04]])<br>Gábor Vass ([[S05]]- | |Ákos Kőszegi ([[S01]]-[[S04]]; [[S23]]-present)<br>Gábor Vass ([[S05]]-[[S12]]) | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
Line 111: | Line 111: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
|[[Narrator]] | |[[Narrator]] | ||
|Péter Tarján ([[S01]]-[[S09]])<br>Gábor Vass ([[S10]]-[[S12]]) | |Péter Tarján ([[S01]]-[[S09]], S23-present)<br>Gábor Vass ([[S10]]-[[S12]]) | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
|[[Officer Jenny]] | |[[Officer Jenny]] | ||
|Kati Árkosi | |Kati Árkosi<br>Ilona Molnar (S23-present) | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
|[[Nurse Joy]] | |[[Nurse Joy]] | ||
|Orsolya Oláh | |Orsolya Oláh<br>Lili Varga (S23-present) | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
Line 221: | Line 221: | ||
|[[Goh]] | |[[Goh]] | ||
|Ágoston Kenéz | |Ágoston Kenéz | ||
|- style="background:#fff" | |||
|{{an|Lillie}} | |||
|Boglárka Koós | |||
|- style="background:#fff" | |||
|{{an|Kiawe}} | |||
|Bálint Bán | |||
|- style="background:#fff" | |||
|{{an|Sophocles}} | |||
|Dániel Pásztor | |||
|- style="background:#fff" | |||
|{{an|Professor Kukui}} | |||
|Bálint Magyar | |||
|} | |} | ||
edits