52,544
edits
No edit summary |
|||
Line 23: | Line 23: | ||
| ISBN 1974726525 | | ISBN 1974726525 | ||
| March 8, 2022 | | March 8, 2022 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[File:None<!--Pocket Monsters Machito Gomi volume 3-->.png|120px|Volume 3]] | |||
| {{vol|Pokémon Journeys: The Series|3}} | |||
| ISBN 9784091433183 | |||
| July 28, 2021 | |||
| colspan="2" style="background: #EEF" | | |||
|} | |} | ||