855
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|176|||Togetic|fairy|flying|link=Togetic}} | | width="15%" | {{PartyPoké|176|||Togetic|fairy|flying|link=Togetic}} | ||
|- | |||
! style="text-align:right;" rowspan="1" | At home: | |||
| width="15%" | {{PartyPoké|875|||Eiscue|ice|link=Eiscue}} | |||
| width="15%" | | |||
| width="15%" | | |||
| width="15%" | | |||
| width="15%" | | |||
| width="15%" | | |||
|} | |} |
edits