89
edits
Line 329: | Line 329: | ||
| {{an|Jessie}} | | {{an|Jessie}} | ||
| Sulochana (Hungama TV and Disney Dubs - [[S01]] to [[S10]])<br>{{wp|Anjali}} (Disney Dubs - S11 to present) | | Sulochana (Hungama TV and Disney Dubs - [[S01]] to [[S10]])<br>{{wp|Anjali}} (Disney Dubs - S11 to present) | ||
|- style="background: #fff" | |||
| {{an|Meowth}} | |||
| Kannan Ruthrapathy (Cartoon Network dub) | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| [[Narrator]] | | [[Narrator]] |
edits