4
edits
m (→Pokémon: Twilight Wings: replaced: ===In Pokémon: Twilight Wings=== → ===Pokémon: Twilight Wings===) |
(→Names) |
||
Line 355: | Line 355: | ||
| Scudobaldo | | Scudobaldo | ||
| From ''scudo'' (shield) | | From ''scudo'' (shield) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Brazillian Portuguese | |||
| Escudoberto | |||
| From ''Escudo'' (shield) | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Korean | | Korean |
edits