213
edits
(→D) |
m (→Items: Fixed TRs) |
||
Line 524: | Line 524: | ||
| {{Bag|Tamato Berry}} || class="l" | [[Tamato Berry]] || 80% || 80% || 80% || 80% || 80% | | {{Bag|Tamato Berry}} || class="l" | [[Tamato Berry]] || 80% || 80% || 80% || 80% || 80% | ||
|- | |- | ||
| {{Bag|TR | | {{Bag|TR Dark}} || class="l" | {{TR|37|Taunt}} || 0% || 0% || 0% || 100% || 100% | ||
|- | |- | ||
| {{Bag|TR | | {{Bag|TR Dark}} || class="l" | {{TR|68|Nasty Plot}} || 0% || 0% || 100% || 100% || 100% | ||
|- | |- | ||
| {{Bag|TR | | {{Bag|TR Dark}} || class="l" | {{TR|93|Darkest Lariat}} || 0% || 100% || 100% || 0% || 100% | ||
|- | |||
| {{Bag|TR Dark}} || class="l" | {{TR|95|Throat Chop}} || 100% || 100% || 0% || 100% || 100% | |||
|- | |- | ||
! colspan=6 style="background: #{{locationcolor/light|land}}" | Blissey only | ! colspan=6 style="background: #{{locationcolor/light|land}}" | Blissey only |
edits