968
edits
(→Acquisition: Add cram-o-matic location) |
m (→Acquisition: Section updated) |
||
Line 116: | Line 116: | ||
| | | | ||
| [[Cram-o-matic]] ({{t|Dragon}}: 22-30 points) | | [[Cram-o-matic]] ({{t|Dragon}}: 22-30 points) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{jump color dark}}|The Crown Tundra|CT}}''' | |||
| | |||
| Held by {{wild|Bagon}}{{sup/8|Sw}} (5% chance) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits