52,557
edits
No edit summary |
|||
Line 16: | Line 16: | ||
| N/A | | N/A | ||
| Fall 2021 | | Fall 2021 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[File:Pocket Monsters Machito Gomi volume 2.png|120px|Volume 2]] | |||
| {{vol|Pokémon Journeys: The Series|2}} | |||
| ISBN 4091432700 | |||
| February 26, 2021 | |||
| colspan="2" style="background: #EEF" | | |||
|} | |} | ||