16
edits
m (→On hand) |
(→Names: Added the german name) |
||
Line 153: | Line 153: | ||
|Thai | |Thai | ||
| เคนตะ ''Kenta'' | | เคนตะ ''Kenta'' | ||
| Same as his Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| German | |||
| Kenta{{tt|*|As referenced on the PokémonTV-Page for The Legend of Thunder}} | |||
| Same as his Japanese name | | Same as his Japanese name | ||
|} | |} |
edits