119,768
edits
m (→Acquisition: Added Snowslide Slope location) |
|||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev8|SwSh}} | | {{gameabbrev8|SwSh}} | ||
| [[Motostoke | | [[Motostoke]] | ||
| {{gdis|Battle Tower|VIII}} (10 [[Battle Point|BP]]) | | {{gdis|Battle Tower|VIII}} (10 [[Battle Point|BP]]) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{jump color dark}}|The Crown Tundra|CT}}''' | |||
| [[Snowslide Slope]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits