127,794
edits
Line 40: | Line 40: | ||
| [[Master Dojo]] | | [[Master Dojo]] | ||
| [[Isle of Armor]] (Digging Ma, [[Max Raid Battle]] rewards) | | [[Isle of Armor]] (Digging Ma, [[Max Raid Battle]] rewards) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{jump color dark}}|The Crown Tundra|CT}}''' | |||
| | |||
| [[Max Lair]] [[Dynite Ore]] trader (3 Dynite Ore) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits