52,563
edits
Line 150: | Line 150: | ||
| ISBN 978-1974711277 | | ISBN 978-1974711277 | ||
| April 13, 2021 | | April 13, 2021 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| <!--[[File:Pokémon Adventures Collector Edition Volume 8.png|120px|Volume 8]]--> | |||
| {{vol|Pokémon Adventures Collector's Edition|8}} | |||
| 22 - 24 | |||
| ISBN 978-1974711284 | |||
| June 8, 2021 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| <!--[[File:Pokémon Adventures Collector Edition Volume 9.png|120px|Volume 9]]--> | |||
| {{vol|Pokémon Adventures Collector's Edition|9}} | |||
| 25 - 27 | |||
| ISBN 978-1974711291 | |||
| August 10, 2021 | |||
|} | |} | ||