119,786
edits
m (→In the anime) |
|||
Line 312: | Line 312: | ||
| {{m|G-Max Stonesurge}} | | {{m|G-Max Stonesurge}} | ||
| [[File:Nessa Drednaw G-Max Stonesurge Adventures 1.png|200px]]<br>[[File:Nessa Drednaw G-Max Stonesurge Adventures 2.png|200px]] | | [[File:Nessa Drednaw G-Max Stonesurge Adventures 1.png|200px]]<br>[[File:Nessa Drednaw G-Max Stonesurge Adventures 2.png|200px]] | ||
| | | {{chap|Sword & Shield}} | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| {{MSP|094Gi|Gengar}} | |||
| [[Allister]]'s {{p|Gengar}} | |||
| {{m|G-Max Terror}} | |||
| [[File:Allister Gengar G-Max Terror Adventures.png|200px]] | |||
| {{chap|Sword & Shield}} | |||
|} | |} | ||
edits