30,254
edits
m (→Rating system) |
|||
Line 951: | Line 951: | ||
| [[File:EP140.png|150px]] | | [[File:EP140.png|150px]] | ||
| [[File:Dream Ultra Ball Sprite.png]] | | [[File:Dream Ultra Ball Sprite.png]] | ||
|- style="background: #fff" | |||
| ''[[EP141|Good 'Quil Hunting]]'' | |||
| [[File:EP141.png|150px]] | |||
| November 18, 2020 | |||
| [[File:Dream Great Ball Sprite.png]] | |||
| None | |||
|} | |} |