864
edits
Tangimheng (talk | contribs) (→Quotes) |
(→Names) |
||
Line 811: | Line 811: | ||
| Майло ''Maylo'' | | Майло ''Maylo'' | ||
| Transcription of his English name | | Transcription of his English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Thai | |||
| ยาร์โรว์ ''Yarrow'' | |||
| Transcription of his Japanese name | |||
|} | |} | ||
edits