255
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 140: | Line 140: | ||
| align=center | [[Image:390.png]]<br><b>[[Chimchar (Pokémon)|Chimchar]]</b> | | align=center | [[Image:390.png]]<br><b>[[Chimchar (Pokémon)|Chimchar]]</b> | ||
| align=center | [[Image:393.png]]<br><b>[[Piplup (Pokémon)|Piplup]]</b> | | align=center | [[Image:393.png]]<br><b>[[Piplup (Pokémon)|Piplup]]</b> | ||
| align=center | [[Image:420.png]]<br>[[Cherubi (Pokémon)|Cherubi]] | |||
| align=center | [[Image:479.png]]<br><b>[[Rotom (Pokémon)|Rotom]]</b> | | align=center | [[Image:479.png]]<br><b>[[Rotom (Pokémon)|Rotom]]</b> | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:489.png]]<br><b>[[Phione (Pokémon)|Phione]]</b> | | align=center | [[Image:489.png]]<br><b>[[Phione (Pokémon)|Phione]]</b> | ||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|} | |} |
edits