7,085
edits
No edit summary |
m (→Names: Added Brazilian Portuguese for Karpy from PS238) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|小鯉魚王 ''Xiǎolǐyúwáng''{{tt|*|Ching Win}}<br>鲤吉 ''Lǐjí''{{tt|*|Jilin Publishing Group}} | |小鯉魚王 ''Xiǎolǐyúwáng''{{tt|*|Ching Win}}<br>鲤吉 ''Lǐjí''{{tt|*|Jilin Publishing Group}} | ||
|From 鯉魚王 ''Lǐyúwáng'' (Magikarp)<br>From 鲤鱼王 ''Lǐyúwáng'' (Magikarp) | |From 鯉魚王 ''Lǐyúwáng'' (Magikarp)<br>From 鲤鱼王 ''Lǐyúwáng'' (Magikarp) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Brazilian Portuguese | |||
|Karpy | |||
|Same as its English VIZ Media name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Vietnamese | |Vietnamese |
edits