2,399
edits
m (→Gimmicks) |
mNo edit summary |
||
Line 386: | Line 386: | ||
| 5☆ | | 5☆ | ||
| 18☆ | | 18☆ | ||
| ??☆ | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:Café Mix Snorlax guest.png|x130px]] → [[File:Café Mix Snorlax staff.png|x130px]] | |||
| {{p|Snorlax}} | |||
| | |||
| | |||
| Event<br>Sep. 23 - Otc. 7, 2020 | |||
| 5☆ | |||
| ??☆ | |||
| ??☆ | | ??☆ | ||
|- style="background:#{{orange color light}}" | |- style="background:#{{orange color light}}" | ||
Line 1,080: | Line 1,089: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| 1.40.3 | |||
| September 16, 2020 | |||
| N/A | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits