864
edits
mNo edit summary |
|||
Line 129: | Line 129: | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| กริน อักษรดี ''Krin Aksorndee'' | | กริน อักษรดี ''Krin Aksorndee'' | ||
| {{OBP|Volcanion|M19}} | | {{OBP|Volcanion|M19}}<br>[[Tim Goodman]] | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| วศิน เศรษฐกสิวิทย์ ''Vasin Setthakasivit'' | | วศิน เศรษฐกสิวิทย์ ''Vasin Setthakasivit'' | ||
Line 136: | Line 136: | ||
| ภัทรดนัย เสตสุวรรณ ''Pataradanai Setsuwan'' | | ภัทรดนัย เสตสุวรรณ ''Pataradanai Setsuwan'' | ||
| [[Toren|Torito]] | | [[Toren|Torito]] | ||
|- style="background: #fff" | |||
| ชิดชนก แย้มมา | |||
| [[Lucy Stevens|Lucy]] | |||
|- style="background: #fff" | |||
| จิราวัฒน์ วชิรศรัณย์ภัทร | |||
| [[Lieutenant Hide Yoshida|Assistant Inspector Yoshida]] | |||
|- style="background: #fff" | |||
| โฆษิต กฤตนันท์ | |||
| [[Howard Clifford|Howard]] | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| พนาวรรณ ศรีวะโลสกุล | | พนาวรรณ ศรีวะโลสกุล |
edits