53
edits
No edit summary |
|||
Line 387: | Line 387: | ||
|- style="font-size:80%" | |- style="font-size:80%" | ||
| colspan=2| Overworld model from<br>{{color2|000|Pokémon Sun and Moon|Sun, Moon}}, {{color2|000|Pokémon Ultra Sun and Ultra Moon|Ultra Sun, and Ultra Moon}} | | colspan=2| Overworld model from<br>{{color2|000|Pokémon Sun and Moon|Sun, Moon}}, {{color2|000|Pokémon Ultra Sun and Ultra Moon|Ultra Sun, and Ultra Moon}} | ||
|- | |||
|style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{dragon color dark}}; background:#{{dragon color light}}; width:80px"| [[File:Spr Masters Ryuki.png|100px]] | |||
|style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{dragon color dark}}; background:#{{dragon color light}}; width:200px"| [[File:VSRyuki Masters.png|150px]] | |||
|- | |||
|- style="font-size:80%" | |||
| Model from<br>{{color2|000|Masters}} | |||
| VS model from<br>{{color2|000|Masters}} | |||
|} | |} | ||
edits